Hluboké vrásky

Pravidelné, často se opakující pohyby jako mračení, mhouření, úsměvy a pod poškozují tkáně pokožky (viditelné vrstvy kůže). Některé ženy v takové situaci zkoušejí Botox ®.

Postupem času se toto poškození prohlubuje a dochází k poklesu v nejhlubší části vrásky. Když budete přes noc používat Frownies, vyhnete se nutnosti použít k odstranění vrásek Botox ® a jiné chirurgické procedury.

Náplasti Frownies na čelo nebo náplasti na okolí úst a oči :
– řeší fyzickou příčinu vzniku hlubokých vrásek na čele a mezi očima
– jsou navrženy pro vyhlazení vrásek za 30 a méně nocí.
– po použití Frownies procedur byste měli vidět, jako začnou vrásky měknout a vyhlazovat se

hlbokevrasky1Obličejové náplasti Frownies řeší fyziologickou příčinu vzniku hlubokých vrásek ve svalech a v pokožce. Vrásky na hluboké vrásky nestačí. Náplasti Frownies jsou vyrobeny ze speciálního papíru s lepícím gelem na bázi škrobu. Frownies se aplikují na vrásky na čele, kolem očí a úst. Jemně formují obličejové svalstvo, aby pokožka získala správný, uvolněný vzhled bez vrásek. Náplast Frownies funguje tak, že přes noc zpevňuje pokožku, pomáhá eliminovat vrásky a vrací pleti mladistvý vzhled.

Tyto úžasné výsledky byly dosaženy použitím Frownies každou noc již za 4 týdny. Dlouhodobým používáním dosáhnete lepších výsledků, které se mohou případ od případu lišit.

Frownies pokožku v noci zpevňují, aby byla rovná a hladká. Kožní buňky se tak mohou vrátit do své původní, přirozené polohy a pleť bude hladká a vypadat zdravě.

Za jak dlouho vrásky zmizí?
Viditelné zlepšení se objeví již při prvním použití, nebude však trvalé. Je to jako v posilovně. Pravidelným používáním se dostaví trvalejší výsledky.

Hluboké vrásky od mračení
Většina lidí na začátku potřebuje náplasti používat každou noc po dobu tří až čtyř týdnů, někdo více, někdo méně, podle toho, jak jsou vrásky výrazné. Výrazného zlepšení během pár týdnů dosáhnete, když budete náplasti používat nejen přes noc, ale i během dne (při čtení, sledování televize nebo práci na zahradě).
Už po prvním použití zjistíte, že vám vrásky do rána zmizely. K večeru se však mohou znovu objevit, podle toho, jaké hluboké vrásky a jak náročný den jste měli. Čím více nocí necháte na obličejové svalstvo působit Frownies, tím spíše dosáhnete to, že výsledky vydrží po celý den. Náplasti Frownies můžete přestat používat, až se vám vrásky přestanou večer znovu objevovat. Udržení žádoucího stavu je u každého případu individuálně. Čím hlubší vrásky, tím déle je zjemnění trvá.

Jakmile se na tváři začnou objevovat vrásky, můžete začít přes noc používat Frownies tři až čtyřikrát týdně, dokud vrásky nezmizí. Pak počkejte, až se znovu objeví, obvykle do 4-6 týdnů. Jedno balení se 144 náplastmi vám vydrží rok a už nikdy nebudete muset zvažovat Botox ®

Formování obličejových svalů
Některé ženy uvedly, že aplikace Frownies večer po dobu minimálně 30 minut jim pomáhá zjemnit a uvolnit pokožku.

Aplikování Frownies náplastmi:
1. důkladně vyčistěte tvář s pleťový peeling s vyváženým pH a opláchněte a vysušte tvář
2. jemně promasírujte vrásky s prsty po dobu 10 sekund, abyste stimulovaly cirkulaci krve
3. oddělte náplasti jemným trháním podél perforace (dírkování)
4. navlhčete lesklou stranu náplasti o sprejem s růžovou vodou Rose Water, abyste aktivovali lepicí rostlinný gel
5. pomocí dvou prstů jedné ruky jemně vyrovnejte pokožku a prsty druhé ruky přiložte náplast. Přidržte náplast, dokud se nepřilepí. Nechte působit minimálně tři hodiny. Doporučené je ponechat po celou noc.
6. před odstraněním (odlepením) náplastí jejich nejprve důkladně navlhčete, aby se uvolnil rostlinný lepicí gel
7. po odstranění náplasti ošetřete pleť pleťovým krémem který použivate

Náplasti na vrásky na čelo 

 

Náplasti na vrásky na okolí úst a očí