Jak náplasti fungují

Pravidelné často se opakující pohyby, jako jsou mračení se, mhouření, usmívaní atd. způsobují poškození tkáně epidermy (viditelné vrstvy pokožky). Po určitém čase, se tato poškození prohlubují a buňky v těchto oblastech zpomalí produkci elastinu a kolagenu, čímž sníží schopnost svalstva „držet“ pokožku celistvou. Buňky v okolních oblastech produkují normální množství elastinu a kolagenu a způsobují pokles v nejhlubší části vrásky

frownies-pokozka-vrasky frownies-pokozka-naplast frownies-pokozka-bez-vrasky

Frownies náplasti jsou řešením na tento problém, který se s narůstajícím věkem člověka znásobuje. Frownies náplasti formují a zpevňují držení epidermy, aby byla vyhlazena a rovná, čímž se kožní buňky udržují v přirozené rovné a zdravé poloze po celou dobu kúry. Navlhčete zadní stranu náplasti Frownies pomocí spreje Rose Water a aplikujte přímo na místo vrásek.

Frownies náplasti formují a zpevňují držení epidermy a tím podporují produkci elastinu a kolagenu v buňkách. Nikdy není pozdě začít s kúrou na odstranění vrásek pomocí Frownies náplasti. Touto přirozenou metodou dosáhnete viditelné výsledky. Pravidelným používáním dosáhnete, že Vaše pokožka bude vyhlazená, svěží a vypadající mladě.